Orar B373
Laboratoare, Corpul B, capacitate 24 locuri
Publicat la data
27.05.2024 13:58
, valabil în perioada
26.02.2024 - 30.06.2024
.
De la
Până la
Disciplina
Tip
Profesor
Studenti
Frecvența
Pachet
Luni
(8 ore, 67%)
12:00
14:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Cojocaru Ion
Bio1-D
14:00
16:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Popovici Ovidiu-Alin
BCh1-B
16:00
18:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Popovici Ovidiu-Alin
BCh1-A
18:00
20:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Popovici Ovidiu-Alin
BCh1-C
Marti
(8 ore, 67%)
10:00
12:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Cojocaru Ion
Bio1-A
12:00
14:00
Parazitologie
Laborator
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
Bio3-G1
3
14:00
16:00
Parazitologie
Laborator
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
Bio3-G2
3
16:00
18:00
Parazitologie
Laborator
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
Bio3-G3
3
Miercuri
(6 ore, 50%)
10:00
12:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Cojocaru Ion
Bio1-C
12:00
14:00
Entomologie
Laborator
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
Eco2-A
14:00
16:00
Entomologie
Curs
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
Eco2
Joi
(10 ore, 83%)
08:00
10:00
Combaterea integrată a dăunătorilor
Laborator
Conf. dr. Popovici Ovidiu-Alin
Eco3-A
3
10:00
12:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Mitroiu Mircea Dan
Bio1-B
12:00
14:00
Sistematica nevertebratelor
Laborator
Conf. dr. Mitroiu Mircea Dan
Bio1-E
16:00
18:00
Parazitologie
Laborator
Conf. dr. Popovici Ovidiu-Alin
Bio3-G4
3
18:00
20:00
Parazitologie
Laborator
Conf. dr. Popovici Ovidiu-Alin
Bio3-G5
3
De la
Până la
Disciplina
Tip
Profesor
Studenti
Pachet
Sambata
, 02.03.2024
09:00
13:00
Diversitatea specifică: metode de estimare
Curs
Prof. dr. Zamfirescu Ștefan Remus
CB1
14:00
17:00
Diversitatea specifică: metode de estimare
Curs
Prof. dr. Zamfirescu Ștefan Remus
CB1
Vineri
, 22.03.2024
14:00
18:00
Legislația privind conservarea biodiversității
Seminar
Șef lucr. dr. Plăvan Gabriel-Ionuț
CB1-A
18:00
20:00
Sisteme informatice geografice (SIG)
Curs
CS III dr. Baltag Emanuel-Ștefan
Eco1
Sambata
, 23.03.2024
09:00
13:00
Sisteme informatice geografice (SIG)
Curs
CS III dr. Baltag Emanuel-Ștefan
Eco1
Vineri
, 19.04.2024
14:00
16:00
Sisteme informatice geografice (SIG)
Curs
CS III dr. Baltag Emanuel-Ștefan
Eco1
18:00
20:00
Sisteme informatice geografice (SIG)
Curs
CS III dr. Baltag Emanuel-Ștefan
Eco1
Sambata
, 20.04.2024
09:00
13:00
Sisteme informatice geografice (SIG)
Curs
CS III dr. Baltag Emanuel-Ștefan
Eco1
Luni
, 29.04.2024
09:00
12:00
Taxonomie animală
Laborator
Șef lucr. dr. Ion Constantin
Eco1-A
Vineri
, 17.05.2024
09:00
13:00
Habitate si specii de importanta comunitară
Curs
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
CB2
14:00
16:00
Habitate si specii de importanta comunitară
Curs
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
CB2
Generat cu
eOra 2.2.0