De la |
Până la |
Disciplina |
Tip |
Profesor |
Studenti |
Frecvența |
Pachet |
Luni
(6 ore,
50%)
|
08:00 |
10:00 |
Morfologie și anatomie vegetală
|
Curs |
Conf. dr. Ivănescu Carmen Lăcrămioara
|
Bio1
|
|
|
10:00 |
12:00 |
Imunobiologie
|
Curs |
Prof. dr. Ștefan Marius
|
BCh3-O
,
Bio3-O
|
|
1
|
12:00 |
14:00 |
Genetică generală
|
Curs |
Șef lucr. dr. Cîmpeanu Mirela-Mihaela
|
Bio3
|
|
|
Marti
(8 ore,
67%)
|
08:00 |
10:00 |
Hematologie
|
Curs |
Șef lucr. dr. Dumitru Gabriela
|
BCh3-O
,
Bio3-O
|
|
2
|
10:00 |
12:00 |
Biologie moleculară
|
Curs |
Prof. dr. Mihășan Marius
|
BCh2
|
|
|
16:00 |
18:00 |
Botanică sistematică (Criptogame)
|
Curs |
Șef lucr. dr. Balaeș Tiberius
|
Bio1
|
|
|
18:00 |
20:00 |
Parazitologie
|
Curs |
Șef lucr. dr. Popescu Irinel-Eugen
|
Bio3-O
|
|
3
|
Miercuri
(11 ore,
92%)
|
08:00 |
10:00 |
Biochimie analitică
|
Curs |
Șef lucr. dr. Ungureanu Eugen
|
BCh1
|
|
|
10:00 |
12:00 |
Sistematica vertebratelor
|
Curs |
Conf. dr. Gache Carmen
|
Bio2
|
|
|
12:00 |
14:00 |
Biochimie
|
Curs |
Conf. dr. Negură Anca Mihaela
|
Bio1
|
|
|
14:00 |
16:00 |
Ecologie generală
|
Curs |
Prof. dr. Zamfirescu Ștefan Remus
|
Bio3
|
|
|
16:00 |
18:00 |
Sistematica fanerogamelor
|
Curs |
Șef lucr. dr. Zamfirescu Oana
|
BCh1
|
|
|
18:00 |
20:00 |
Managementul clasei de elevi
|
Curs |
Lect. dr. Diac Georgeta
|
L3
|
Impare |
|
Joi
(10 ore,
83%)
|
08:00 |
10:00 |
Genetică umană
|
Curs |
Șef lucr. dr. Tudose Cristian
|
Bio3-O
|
|
2
|
10:00 |
12:00 |
Anatomie comparată
|
Curs |
Prof. dr. Bejenaru Luminița
|
Bio2
|
|
|
12:00 |
14:00 |
Biochimie
|
Curs |
Șef lucr. dr. Cojocaru Sabina-Ioana
|
BCh1
|
|
|
14:00 |
16:00 |
Histologie animală
|
Curs |
Șef lucr. dr. Neagu Anca-Narcisa
|
BCh1
,
Bio1
|
|
|
16:00 |
18:00 |
Fitocenologie
|
Curs |
Șef lucr. dr. Zamfirescu Oana
|
Bio2
|
|
|
Vineri
(12 ore,
100%)
|
08:00 |
10:00 |
Pedagogie I
|
Curs |
Conf. dr. Ghiațău Roxana
|
L1
|
|
|
10:00 |
12:00 |
Sistematica nevertebratelor
|
Curs |
Conf. dr. Cojocaru Ion
|
Bio1
|
|
|
12:00 |
14:00 |
Fiziologie animală generală
|
Curs |
Prof. dr. Hrițcu Lucian
|
Bio2
|
|
|
14:00 |
16:00 |
Diverse activități instituționale
|
Seminar |
|
|
|
|
16:00 |
18:00 |
Limba engleză
|
Curs |
Dr. Prodan Emilia-Mădălina
|
L1
|
Pare |
4
|
16:00 |
18:00 |
Limba engleză
|
Curs |
Dr. Prodan Emilia-Mădălina
|
L2
|
Impare |
|
18:00 |
20:00 |
Managementul clasei de elevi
|
Seminar |
Lect. dr. Prisecariu Gabriela
|
Bio3-A
,
Bio3-B
,
Bio3-C
|
Impare |
|
18:00 |
20:00 |
Managementul clasei de elevi
|
Seminar |
Lect. dr. Prisecariu Gabriela
|
Bio3-D
,
Bio3-E
,
Bio3-F
|
Pare |
|